Najlepsze polskie biura podróży - oceny i opinie wczasowiczów.

III MILLENIUM

Komentarze na temat biura podróży III MILLENIUM.

2011-10-11 12:35:38, komentarzy: 7

Podziel się swoją opinią na temat touroperatora III MILLENIUM.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Weronika 13:28, 15 grudnia 2011

  Jestem zadowolona z tych wakacji. Nie można się do niczego przyczepić, organizacyjnie wszystko tak jak powinno być, zero stresów, zero problemów. Uważam, że ich oferta jest naprawdę opłacalna i bardzo konkurencyjna, porównując do innych biur podróży.

  Odpowiedz
 • Tolek 13:56, 12 grudnia 2011

  Muszę powiedzieć, że Hiszpania jest fascynująca, w tym roku w końcu postanowiłem się tam wybrać, gdyż w końcu znalazłem fajną ofertę właśnie w tym biurze podróży. Hotel Prince Park był naprawdę dobrym wyborem, przy tym było all in, za bardzo korzystną cenę. Wakacje spędzone w bardzo miłej, spokojnej atmosferze.

  Odpowiedz
 • Gość 12:41, 3 listopada 2011

  Miałem małe problemy jeżeli chodzi o dogadywanie się co do oferty z tym biurem, poza tym maleńkie opóznienie jeśli chodzi od wylot. Reszta zgodna z ofertą, choć hotel nie powalał jak na taką cenę, w katalogu wszystko było bardziej kolorowe. Ja osobiście oceniłbym to biuro na 3+

  Odpowiedz
 • Kaja 15:02, 1 sierpnia 2012

  Witam,
  mam watpliwosci, czy ta opinia napewno dotyczy III Millenium?
  organizator nie obsługuje charterów (loty odbywaja się na bazie lini
  low cost)ani też nie wydaje katalogów....Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Olka 10:01, 21 października 2011

  Również spędziłam tegoroczne wakacje z tym touroperatorem i również nie miałam żadnych problemów. Wszystko zgodne z umową, żadnych kombinacji. Fajnie, zgodne z umową. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • Kacper 14:39, 17 października 2011

  Ja byłem w tym roku z tym touroperatorem we Włoszech, w małym hotelu z dojazdem własnym i raczej wszystko było w porządku, rezydenta jako takiego nie spotkałem, ale na miejscu wszystko wiedzieli co i jak. Ogólnie pobyt udany, nie było większych problemów, także chyba można im zaufać. Ogólnie też nie znalem wcześniej tego biura, ale tak jak wspomniałem obyło się bez problemów. Wakacje zgodne z umową.

  Odpowiedz
 • Anonim 14:35, 12 października 2011

  Czy ktoś ma może jakieś informacje na temat tego biura? Bo zastanawiam się nad ich ofertą i nie wiem czego się można spodziewać. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś byłby w stanie udzielić mia takie informacje.

  Odpowiedz

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Strona www za darmo dla Ciebie!